Nová škola hry na klarinet - 3.díl

Nová škola hry na klarinet
3.díl

390 Kč
Konečná cena
Třetí díl má 68 stran a obsahuje celkově 96 cvičení, z toho 33 cvičení má nahrávky doprovodné a taktéž nahrávky se sólo klarinetem.

Třetí díl Nové školy hry na klarinet je sestaven z vlastních cvičení,  stupnic,  ale především z nejkrásnějších melodií vážné hudby. Setkáte se zde i s cimbálovou muzikou, dechovou hudbou v podobě valčíku a polek, nechybí ani duety. V některých případech jsou nad cvičením akordové značky pro doprovod klavíru (či jiného nástroje v C ladění)  transponované již o tón níže, aby mohl klavír hrát zároveň s klarinetem z téhož  notového materiálu. K tomu si žák může stáhnout doprovody v mp3 (veškeré potřebné informace ke stažení jsou na posledních stránkách školy), aby mohl skladbu nacvičit v klidu doma, např. za doprovodu velkého symfonického orchestru, klavíru, cimbálové muziky či dechové hudby. Škola obsahuje rovněž nahrávky cvičení, ve kterých  klarinet do doprovodu hraje. Tyto nahrávky mají žákům pomoci v představě, jak daná cvičení správně hrát.

 

Hudební ukázky

Hudební ukázky

Peer Gynt Suite No. 1

Rapsodie na téma Paganini

Polka pro Anežku

Klavírní koncert č.21

Předehra k opeře Figarova svatba

Čtvero ročních období

Romeo a Julie